دکتر طهرانچی در جمع خبرنگاران خبر داد؛ افتتاح سه سرای نوآوری جدید در ۲۲ بهمن سال‌جاری/ حضور دانشجویان نوآور دانشگاه آزاد در کسب‌وکارهای استارت‌آپی

۱۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۵۴۱۳ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۱۹۳۰
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از افتتاح سه سرای نوآوری جدید در ۲۲ بهمن سال جاری در استان تهران خبر داد.
دکتر طهرانچی در جمع خبرنگاران خبر داد؛ افتتاح سه سرای نوآوری جدید در ۲۲ بهمن سال‌جاری/ حضور دانشجویان نوآور دانشگاه آزاد در کسب‌وکارهای استارت‌آپی

 

به گزارش روابط عم.می واحد تهران مرکزی، دکتر محمدمهدی طهرانچی در حاشیه آیین نکوداشت روز دانشجو که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی برگزار شد، در جمع خبرنگاران با انتقاد از سیاست‌های وزارت علوم در انتخاب دانشجویان نمونه کشور گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با ظرفیت بیش از یک میلیون دانشجو در سراسر کشور که ۳۸ درصد جمعیت دانشجویی را دربرمی‌گیرد، در انتخاب دانشجویان نمونه کشوری نادیده گرفته می‌شود.

وی افزود: جای این دانشگاه با دستاوردهای کم‌نظیر دانشجویان پرتلاش خالی است که امیدواریم با تدبیری که مسئولان آموزش عالی دارند، این جمعیت با استعدادی که ما امروز نیز شاهد آن بودیم جا دارد با دستاوردهای ارزشمندشان در بین دانشجویان نمونه کشوری در صحنه ملی نیز بدرخشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره ریل‌گذاری و اقدامات این دانشگاه برای اشتغال دانش‌آموختگان اظهار کرد: با تشکیل صندوق‌های پژوهش و فناوری و بسترسازی سراهای نوآوری زمینه را برای حضور همه دانشجویان نوآور دانشگاه آزاد اسلامی در صحنه‌های کسب‌وکار و استارت‌آپی هستیم. اکنون سرای نوآوری در واحد علوم و تحقیقات افتتاح شده و در اصفهان نیز در حال افتتاح است.

دکتر طهرانچی خبرداد: سه سرای نوآوری جدید در حوزه‌های تخصصی مختلف در ۲۲ بهمن سال جاری در تهران شروع به کار خواهند کرد. نگاه و رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی بسترسازی برای حضور و حرکت روبه‌جلوی دانشجوها است که در آینده‌ای نه‌چندان دور بتوانیم شاهد تحول در وضع اقتصادی کشور با تکیه بر این جوان‌ها باشیم.

وی درخصوص مذاکرات دانشگاه آزاد اسلامی با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نیز خاطرنشان کرد: بحمدلله نیروهای مسلح به بحث مهارت‌آموزی سربازان ورود کرده‌اند و اکنون دانشگاه آزاد اسلامی در حال ایجاد فضای جدیدی قرار گرفته تا فرزندان کشور در حین خدمت سربازی هم مورد حمایت قرار بگیرند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کردبا توجه به اینکه دوران سربازی فرصت‌های بسیار خوبی را به‌همراه دارد،دانشگاه آزاد اسلامی استارت‌‌آپ‌های ویژه سربازان را پیشنهاد داده است. امکانات وسیع دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تربیت سرباز ماهر قرار می‌گیرد و در نهایت حرکت و اتفاق مبارکی شکل خواهد گرفت.انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: دکتر محمدمهدی طهرانچی خبرنگاران افتتاح سه سرای نوآوری جدید


( ۱ )