انتصاب رئیس جدید مجتمع دانشگاهی آیت الله هاشمی رفسنجانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

۲۵ آبان ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۵۲۸۰ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۹۸۳
در حکمی از سوی دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی، دکتر جمشید صباغ زاده به عنوان «رئیس مجتمع دانشگاهی آیت الله هاشمی رفسنجانی» واحد تهران مرکزی منصوب شد.
انتصاب رئیس جدید مجتمع دانشگاهی آیت الله هاشمی رفسنجانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، حکم صباغ زاده به شرح ذیل است:

« جناب آقای دکتر جمشید صباغ زاده

رئیس محترم دانشکده علوم پایه

با سلام و احترام

 با توجه به نائل شدن جناب مهندس محمدرضا تجلیل به افتخار بازنشستگی، ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای صادقانه ایشان در طول دوران مسئولیت در دانشگاه آزاد اسلامی، نظر به سوابق ارزشمند و مؤثر جنابعالی در سمت‌های اجرائی، به موجب این حکم با حفظ سمت بعنوان «رئیس مجتمع دانشگاهی آیت الله هاشمی رفسنجانی» واحد تهران مرکزی منصوب می‌شوید.

پیگیری و نظارت دقیق بر روند فعالیتهای اجرایی مجتمع، برنامه ریزی و راهبری برای استفاده بهینه از منابع سرمایه ای و کارکنان در سطح مجتمع،نظارت و رسیدگی به مسایل فرهنگی، ایمنی و تأسیساتی مجتمع و همچنین تلاش وافر مبنی بر همسویی با برنامه های کلان واحد دانشگاهی با بهره گیری از ظرفیت‌های سایر معاونین و رؤسای محترم دانشکده ها، از جنابعالی مورد انتظار است.

امید است در سایه تجربیات ذیقیمت خویش و با بهره گیری از توصیه های مقام معظم رهبری«مدظله العالی»  برای گسترش فعالیت های علمی و ارج نهادن به مقام عالم و علم در این مسئولیت موفق باشید.

توفیق شما را از خداوند متعال خواستارم.»

دکتر سید محمودرضا آقامیری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و

واحد تهران مرکزی

 

 

کلید واژه ها: انتصاب رییس مجتمع آیت الله هاشمی رفسنجانی دکتر جمشید صباغ زاده


( ۲ )