کرسی آزاد اندیشی رسانه ای باموضوع مدیریت بحران سیل با تاکید بر نقش رسانه ها در واحد تهران مرکزی

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۳ کد : ۱۴۶۶۹ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۱۵۹
دومین کرسی آزاد اندیشی رسانه ای باموضوع مدیریت بحران سیل با تاکید بر نقش رسانه ها در دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی برگزار می شود.
کرسی آزاد اندیشی رسانه ای باموضوع مدیریت بحران سیل با تاکید بر نقش رسانه ها در واحد تهران مرکزی

 

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی؛ در این نشست دکتر مسعود تجریشی، معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست، دکتر سحر تاج بخش معاون وزیر و رییس سازمان هواشناسی و دکتر اکبر نصراللهی استاد مدیریت بحران و رییس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه ضمن بررسی علل سیلاب و عملکرد بخش های مختلف درگیر در این بحران و نقش رسانه ها در آن ، به سئوالات استادان،دانشجویان و رسانه ها پاسخ می دهند .
در این نشست همچنین به این سئوالات جواب داده می شود که دخالت غیراصولی در محیط زیست چه نقشی در سیل اخیر داشته است ، عملکرد رسانه ها ومسئولان در مدیریت سیل چگونه بوده است ؟ سازمان هواشناسی کی و چگونه سیل را پیش بینی کرده است و احتمال جاری شدن سیل در ماه آینده چقدر است ؟
کرسی آزاد اندیشی رسانه ای مدیریت بحران سیل با تاکید بر نقش رسانه ها از ساعت 15 تا 17 چهارشنبه 21 فروردین 97 در سالن غدیر مجتمع آموزشی ولایت یک دانشگاه آزاد اسلامی (برگراه ارتش - سوهانک ) برگزار می شود.
ورود خبرنگاران ،استادان و دانشجویان و علاقمندان آزاد است.

 

 

 

کلید واژه ها: کرسی آزاد اندیشیدانشکده علوم ارتباطات