برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان کارگاه تفسیر سوره حمد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

۲۵ مهر ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۳۱۲۷ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۴۰۵
به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد تهران مرکزی در مراسمی از برگزیدگان "کارگاه تفسیر سوره حمد" دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی تقدیر شد.
برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان کارگاه تفسیر سوره حمد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

 

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم طیبی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در سخنانی اظهار کرد:« تفسیر سوره حمد یا هر نوع فعالیت قرآنی دیگر در راستای درک و معرفت هستی است.»

وی افزود:« همان گونه که هستی را می توان شناخت و از آن در زندگی بهره برد ، از قرآن هم می شود بهره برد . همان گونه که هستی را نمی شود شناخت و تمام حقیقت هستی را نمی توان درک نمود و هرچه در شناخت هستی تلاش می کنید مجهولات بیشتر می شود ، قرآن هم بدین صورت است . بدان معنا که  هرچه در قرآن تلاش می کنید تمام حقیقت قرآن را نمی توانید درک کنید.»

طیبی با اینکه  سوره حمد خلاصه قرآن کریم است تصریح کرد:« این مراسم برای رشد ، گسترش و فعالیت قرآنی در دانشگاه برگزار می شود و باید تلاش کنیم تا تا دانشگاهیان خواندن قرآن را بیاموزند.»

گفتنی است، در ادامه این مراسم از مدرسان، عوامل اجرایی و برگزیدگان کارگاه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد. انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: کارگاه تفسیر سوره حمد دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی