برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام محمد باقر (ع) در واحد تهران مرکزی

۰۷ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۲۸۹۲ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۷۹
به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحدتهران مرکزی مراسم عزاداری و سوگواری به مناسبت شهادت پنجمین اختر تابناک امامت و ولایت امام محمد باقر (ع) در ساختمان ستادی با حضور معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان تهران، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و جمعی از کارکنان ساختمان ستادی واحد برگزار شد.
برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام محمد باقر (ع) در واحد تهران مرکزی

 

 

 

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، در این مراسم پس ازبرگزاری نماز پرفضیلت جماعت ظهر و عصر حجت الاسلام والمسلمین منصور توکلی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان تهران در سخنانی  بیان داشت: امام محمد باقر (ع) نماد ارزش های والای انسانی و کمال اخلاقی است .

وی در ادامه با تاسی به سخن گهر بار امام محمد باقر(ع) که فرموده اند: « برترین عبادتها دوچیز است، پاک نگاه داشتن شکم و دامن»  اظهار داشت: انسانها برای تقویت معنویات خود به دنبال راههای ویژه ای هستند و  انسان باید دامان خود را از حرامات حفظ نماید و پاکی و طهارت شکم داشته باشد.

این گزارش حاکی است، در این راستا به همت اداره دانشجویی و فرهنگی کلیه دانشکده های واحد تهران مرکزی مراسم عزاداری و نوحه خوانی با حضور جمعی از کارکنان و دانشجویان دانشکده ها برگزار شد.  انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: شهادت امام باقر(ع)