اولين ديدار صميمانه دكتر احمدرضا خزائي معاونت فرهنگي، اجتماعي با روساي دفاتر فرهنگ اسلامي و ائمه جماعات واحد تهران مركزي

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۰۴:۳۰ کد : ۱۱۲۵۸ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۲۳۲
دكتر خزائي در اين ديدار خاطر نشان نمودند: فرهنگ از سخت ترين و پيچيده ترين كارها است.

 

به گزارش معاونت فرهنگي، اجتماعي جلسه ديدار دكتر احمد رضا خزائي با روساي دفاتر فرهنگ اسـلامي و ائمه جماعات در مورخ 20/2/93 در ساعت -/?? در اتاق شورا برگزار شد.

در اين جلسه روساي دفاتر فرهنگ اسلامي و ائمه جماعات و مديران و كارشناسان فرهنگي و قرآني با بيان نظرات و پيشنهادات خود به صورت كاربردي جهت ارتقاء سطح فرهنگي طرح و پيشنهادات خود را اعلام نمودند.

در پايان جناب آقاي دكتر خزائي با تعريفي مختصر از فرهنگ به فلسفه وجودي اين جلسه اينگونه اشاره نمودند: فرهنگ از سخت ترين و پيچيده ترين كارهاست كه استفاده از نظرات و ديدگاه شما كه مديران كوله باري از تجربه را بهمراه داريد، بيانگر ارزش فرهنگ در جامعه دانشگاهي است. ايشان خواستار همت جدي  دست اندر كاران فرهنگ، در برنامه ريزي كاربردي و آسيب شناسي دقيق همراه با نظرات مخاطبان جهت ارتقاء نگاه دروني و بيروني فرهنگ داشتند.

معاونت فرهنگي، اجتماعي واحد ضمن اشاره به نقش مهم فرهنگ و نگاه عميق آن در جهت ايجاد اعتماد به نفس و باور عميق ديني و ولايي مخاطبان مخصوصا در اساتيد به جهت انعكاس مستقيم آن به دانشجويان متذكر گرديدند. ايشان به حضار جلسه اطمينان دادند كه تلاش مضاعف خود را در جهت رفع مشكلات فرهنگي و ارتقاء سطح آن مي نمايند.


نظر شما :