رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحدتهران مركزي در تجمع اعتراضي دانشگاهيان نسبت به توليدكنندگان فيلم موهن به ساحت مقدس پيامبر اسلام(ص): اعلام حضورمان و ابراز عقايد مان حراست از مقدسات است

۲۹ شهریور ۱۳۹۱ | ۰۴:۳۰ کد : ۱۰۹۰۰ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۲۶۱
فردوس حاجيان رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحدتهران مركزي ظهر امروز چهارشنبه 29شهريور ماه در تجمع اعتراضي دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحدتهران مركزي در محل مجتمع دانشگاهي پيامبر اعظم(ص) اظهار داشت: اعلام حضورمان و ابراز عقايدمان حراست از مقدسات است.

 

 


به گزارش روابط عمومي واحدتهران مركزي فردوس حاجيان رياست دانشگاه آزاد اسلامي درجمع معترضين به فيلم موهن به ساحت مقدس پيامبر اسلام(ص) با تاكيد بر اينكه پيامبران ،نمايندگان خدا بر روي زمين هستند تصريح كرد:تكريم پيامبران و پيشوايان ديني امري بديهي است و بايد به آنها احترام بگذاريم.
حاجيان گفت: در سال توليد ملي و حمايت از سرمايه ايراني مهمترين شعار ما تقدم توليد فكر اسلامي ايراني در همه امور است.
دارنده ي نشان يونسكو با تاكيد براسلامي شدن دانش در دانشگاهها اظهار داشت:با برپايي كرسي هاي نظريه پردازي،توليد فكراسلامي ايراني و گسترش دامنه مطالعات در حوزه هاي نظري، دانشگاهها را به سمت اسلامي شدن سوق دهيم.
حاجيان با تاكيد بر اينكه جهانيان بايد اسلام حقيقي را بشناسند اظهار داشت:شناخت اسلام در سايه سارآموزه ها و سيره و روش محمد رسوال الله و پس از آن شناخت ائمه اطهار و همچنين ولي امر مسلمين ميسر است.
رياست واحدتهران مركزي با بيان اينكه  اسلام فرهنگ صلح ونوعدوستي است گفت:اسلام ظرفيت هاي بالايي دارد كه ظرفيت اصلي آن كتاب آسماني قرآن است.
حاجيان گفت :جنس اسلام و قرآن از نور است و نور بر ظلمت و خير بر شر همواره پيروز است.
وي  با بيان اينكه قرآن چراغ هدايت،اسلام دين محبت و پيامبر پيغمبر رحمت است  اظهار داشت:در آموزه هاي اسلامي همواره به اصل رحمت و مهرباني سفارش شده است.
  اين گزارش حاكي است،شركت كنندگان در اين تجمع اعم ازاستادان،روحانيون،دانشجويان،مديران،روساي دانشكده ها و جمعي از بسيجيان هم صدا با هم  با سردادن شعارهايي از قبيل:"مرگ بر آمريكا"،"مرگ بر اسرائيل" ،"الله اكبر"،"لااله الاالله  محمدرسول الله"،" لبيك يا محمد" و قرائت بيانيه اي به 5 زبان عربي، انگليسي،آلماني،ارمني،فرانسوي ساخت و انتشار فيلم موهن به ساحت مقدس پيامبر اسلام(ص) رسول مهرباني را محكوم كردند. 
 
انتهاي پيام/كندلويي
 
 
 

 


نظر شما :