رئيس واحدتهران مركزي : واحدتهران مركزي چهل و دو انجمن علمي دارد

۲۹ دی ۱۳۹۰ | ۰۳:۳۰ کد : ۱۰۸۳۲ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۲۱۵
اولين نشست روساي انجمن هاي علمي دانشگاه آزاداسلامي واحدتهران مركزي با حضور دكتر محمدعلي گذشتي رئيس دانشگاه آزاداسلامي واحدتهران مركزي و دكتر عليرضا كاشاني نيا نماينده كميسيون مركزي انجمن ها در واحد تهران مركزي برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي واحدتهران مركزي ،دكتر گذشتي در اين نشست با تاكيد بر پژوهش محور بودن آموزش در دانشگاه آزاداسلامي اظهار داشت:واحدتهران مركزي به عنوان اولين واحد دانشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي، همواره سعي كرده است با پذيرش و آموزش جوانان كشور در مقاطع مختلف تحصيلي باري از دوش آموزش عالي دولتي برداشته و ضمن تامين تمامي بودجه هاي دانشگاه به رشد كمي و كيفي دانشگاه در همه ابعاد توجه ويژه داشته باشد.
گذشتي گفت:حمايت مالي و معنوي دانشگاه از انجمن هاي علمي همواره ادامه دارد،لذا لازم است دانشجويان فعال توسط انجمن ها شناسايي و معرفي شوند.
رئيس واحدتهران مركزي،در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به 42 انجمن علمي دانشجويي در واحدتهران مركزي تصريح كرد:انجمن ها زير نظر كميسيون مركزي دانشگاه به فعاليت مي پردازند و تمامي امور انجمن ها پس از بررسي وتاييددر كميسيون،اجرايي مي شود.
دگتر گذشتي با اشاره به اينكه واحدتهران مركزي از امكانات آموزشي و رفاهي ويژه اي برخوردار است،گفت:ميزان بهره برداري از امكانات آموزشي از جمله:كلاس ها،آزمايشگاه ها،كارگاهها، سالن هاي آمفي تئاتر و... به صورت دقيق مشخص و سپس به مسئولين مربوطه ابلاغ مي شود تا انجمن ها با آرامش بيشتري برنامه هاي هر ترم را پايه ريزي و زمانبندي نمايند.
رئيس واحد تهران مركزي در خاتمه از افتتاح مجموعه رفاهي در سلمان شهر مازندران با تجهيزات آموزشي و رفاهي بي نظير و همچنين گشايش باشگاهي با فضاي 4هزار متر مربع در خيابان وليعصر تهران جهت برگزاري كارگاههاي آموزشي در سطح ملي و بين المللي خبر داد.

 


نظر شما :