گسترش فعاليت دفترمشاوره و راهنمايي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مركزي

۳۰ فروردین ۱۳۸۹ | ۰۴:۳۰ کد : ۱۰۵۵۱ اخبار روابط عمومی
تعداد بازدید:۳۰۹
مدير دفتر مشاوره و راهنمايي واحد تهران مركزي با تاكيد بر گسترش فعاليت هاي مشاوره اي در سطح يازده دانشكده اين واحد دانشگاهي از برگزاري دو كارگاه آموزشي «مهارت هاي زندگي» و «بهداشت رواني در محيط» خبر داد.

به گزارش روابط عمومي واحد تهران مركزي، افسانه صمدزاده مدير دفتر مشاوره و راهنمايي واحد تهران مركزي در گفتگو با خبرنگار واحد اظهار داشت: در نيمه دوم ارديبهشت ماه سال جاري اولين كارگاه آموزشي سال 89 با عنوان:«مهارت هاي زندگي » با همكاري خانه سلامت شهرداري منطقه 2 و در نيمه دوم خرداد ماه كارگاه آموزشي ديگري ويژه كاركنان با عنوان:«بهداشت رواني در محيط كار» برگزار مي شود.
وي ضمن ابراز خرسندي از توجه و حمايت مسئولين واحدگفت: با توجه به پراكندگي دانشكده ها تلاش بر اين است كه خدمات مشاوره اي مناسبي توسط مشاورين متخصص و مجرب به صورت پاره وقت در دانشكدها ارائه شود.
صمدزاده با تاكيد بر ترويج فرهنگ مشاوره اي و بهداشت رواني در دانشگاهها اظهار داشت:تهيه بروشورها و اطلاعيه ها با مضمون پيام هاي مشاوره اي و بهداشت رواني، دعوت از استادان متخصص گروه روانشناسي واحد جهت ارائه خدمات مشاوره اي، تلاش در جهت ايجاد فضاي مشاوره ا ي مطلوب ، خريد كتاب با موضوعات روانشناسي براي دفاتر مشاوره، و برگزاري كارگاههاي آموزشي از جمله فعاليت هاي دفتر مشاوره و راهنمايي اين واحد دانشگاهي است.   خبرنگار:(فرزانه كندلويي )

 


نظر شما :